Ми вміємо бути гостинними

Кабінет Скарб Ничка

"Гостинний Дім" смт. Делятин

ГРАФІК РОБОТИ: 08:00 - 21:00

В мальовничому куточку Івано-Франківської області – смт. Делятин, знаходиться один з супермаркетів мережі «Гостинний Дім». Супермаркет світлий, великий та просторий. Назовні розташований зручний  паркінг  та дитячий майданчик, який влітку наповнюється дзвінким сміхом.

Для невеличкого Делятина,  «Гостинний Дім» став саме тим магазином, де можна знайти не тільки найнеобхідніші продукти, а й потішити себе чимось ексклюзивним: імпортні солодощі, набори для суші – все до вашого столу. Просто неможливо пройти мимо вітрини зі стравами власного виробництва, які являються візитівкою «Гостинного Дому» Делятина, адже готуючи, працівники додають до традиційних рецептів нотку ексклюзивності. Завдяки їхнім старанням, вітрини наповнюються смачними стравами з м’яса, риби, овочів та ароматною випічкою.

Для бажаючих насолодитись гарячою кавою зі свіжоспеченими пиріжками, в приміщенні супермаркету розташований невеличкий фаст-фуд, де відвідувачі, замовивши каву, можуть присісти та перепочити від виснажливого процесу покупок.

Покупців «Гостинного Дому» зустрічає персонал щирими привітними усмішками. Висока якість обслуговування, тепле відношення до відвідувачів, широкий асортимент продукції, чистота, комфорт та затишок – цими принципами ми керуємось, створюючи супермаркет, який стане Вашим улюбленим місцем покупки!

До вакансій
Наші вакансії

Співпрацюйте із нами

Всі вакансії
Корпоративна
газета

оновлюємось раз на рік

Завантажити PDF

Ми вміємо бути гостинними

Центр підтримки покупців0 800 503 506