Ми вміємо бути гостинними

Кабінет Скарб Ничка

Запитання/Відповіді

 • Що робити, якщо в чеку ціна на товар відрізняється від ціни на ціннику?

  При виникненні такої ситуації, зверніться, будь ласка, до персоналу супермаркету, або ж за номером телефоном Центру Підтримки Покупців: 0-800-503-506

 • Що робити при втраті бонусної картики "Скарб Ничка"?

  Якщо Ви впевнені, що залишили картку в супермаркеті "Гостинний Дім", то зверніться до співробітників супермаркету. Якщо знайти втрачену картку таки не вдається, то зателефонуйте за номером 0-800-503-506, Вам оформлять нову картку та переведуть на неї всі накопичені раніше бали.

 • Чи є в супермаркетах "Гостинний Дім" програма лояльності?

  На даний момент по всіх супермаркетах мережі "Гостинний Дім" діє бонусна програма лояльності "Скарб Ничка". Детальні умови програми Ви зможете дізнатись на нашому сайті в розділі програма лояльності.

 • Що таке ТМ "BRAVO"?

  ТМ "BRAVO" - це власна торгова марка, товари якої продаються лише в супермаркетах "Гостинний Дім". До ТМ "BRAVO" входить великий асортимент продукції, який постійно розширюється, враховуючи потреби наших покупців. Наявність власної торгової марки дозволяє нам запропонувати покупцям якісний товар за нижчими цінами, порівняно з відомими виробниками.

 • Де розташовані супермаркети "Гостинний Дім"?

  Мережа супермаркетів "Гостинний Дім" розташована в Івано-Франківській області.
  На даний момент в мережу входить 8 супермаркетів, які знаходяться в м. Калуш, м. Івано-Франківськ, м. Коломия, м. Косів, смт. Богородчани, смт. Делятин та с. Верхня.

  Також працює інтернет-магазин: https://gosdim.shop/

Ми вміємо бути гостинними

Центр підтримки покупців0 800 503 506