Ми вміємо бути гостинними

Кабінет Скарб Ничка

«Гостинний Дім» відвідав літніх самотніх людей та неблагополучні сім’ї

12 квітня «Гостинний Дім» спільно із Червоним хрестом та Калуським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали літніх, самотніх людей та неблагополучні сім’ї, які проживають в місті Калуш.

Зібравши продуктові набори із найнеобхіднішими продуктами, що знадобляться господиням на Великдень, співробітники оптимістично вирушили за адресами, наданими представниками Червоного Хреста та Калуським міським центром соціальних служб.

Безвихідь – це саме те слово, яким можна охарактеризувати побачене! Біль, сум, безнадія – вірні супутники одиноких людей похилого віку. Шокували очі, повні сліз, дитяча радість від нечастих гостей, бажання поділитись наболілим…

Після візиту залишились двоякі емоції – радість від того, що є чудова нагода зробити добро тим, кому це вкрай необхідно та жаль від того, що взагалі існує така проблема. Чому самотні люди опиняються в тяжких умовах, чому пенсіонери та молодь змушені виживати!?

Кожен з нас живе з власним «головним болем», з власними проблемами. Здається, що це наш максимум і більшого не витримаємо. А поряд з нами живуть прекрасні люди в таких складних життєвих умовах, що не вкладається в наше уявлення про реальність.

Незабаром Великдень! Свято, коли кожна людина в очікуванні великого чуда. Не забувайте про добрі справи! Саме Ваша допомога дуже потрібна оточуючим.

Матеріальна поміч, добре слово чи, навіть, дрібна побутова послуга допоможе повірити, що світ не без добрих людей!

  

 

 

 

 

Наші вакансії

Співпрацюйте із нами

Всі вакансії
Корпоративна
газета

оновлюємось раз на рік

Завантажити PDF

Ми вміємо бути гостинними

Центр підтримки покупців0 800 503 506