Ми вміємо бути гостинними

Кабінет Скарб Ничка

У мережі супермаркетів “Гостинний Дім” — ялинки, прикрашені дитячими саморобними іграшками

Ще на початку грудня стартував конкурс для дітей від “Гостинного дому” на виготовленнянайкращої ялинкової прикраси.

Умови конкурсу прості: принести у супермаркет та повішати на ялинку власноруч вироблену іграшку, прикріпити до неї папірець з ім'ям та віком, зареєструвати в охорони свій номер телефону, перемогти та отримати  подарунок від “Гостинного Дому”.

Діти різного віку власноруч зробили чимало іграшок, якими прикрасили ялинки.

Діди морози з фетру, паперу, Миколай, гноми, інші казкові герої, сніжинки з допомогою так званого гарячого пістолету, сніговик з лампочки, шкарпетки — багато цікавого придумали і втілили наші маленькі конкурсанти.

— Нині не важко придбати новорічні іграшки на будь-який смак. Але набагато цікавіше зробити іграшку власними руками, вкладаючи в роботу часточку своєї душі, — коментує маркетолог ТзОВ “Рознет” Людмила Іванова. — А ще цікавіше, коли ці іграшки виготовлені дітками.

Для того і задумувався конкурс, щоб показати, яка малеча творча і скільки має креативних ідей.  Щоб дати приклад іншим, котрі навіть не взяли участь у конкурсі, але, побачивши в магазині цікаву дитячу іграшку, прийшли додому і створили свою.

Згідно умов конкурсу мало бути тільки три переможці, але дитячі роботи настільки красиві і неповторні, що різні подарунки отримають всі учасники конкурсу!

До слова, ялинки з дитячими виробами стали окрасою 8 магазинів мережі “Гостинний Дім”: двох магазинів у Калуші, в Косові, Коломиї, Делятині, Івано-Франківську, Богородчанах та Верхні.

І це таки найунікальніші, найтепліші прикраси.

Дякуємо всім діткам і їхнім батькам за участь у конкурсі. І щиро зичимо щасливих свят!

Більше світлин з учасниками та їхніми чудовими прикрасами дівіться на нашій сторінці у Facebook

Ми вміємо бути гостинними

Центр підтримки покупців0 800 503 506