Ми вміємо бути гостинними

Кабінет Скарб Ничка

Командний дух і в роботі, і на відпочинку: футзальний турнір ТФ “Стиль” і ТзОВ “Рознет”

У грудні в фізкультурно-спортивному комплесі ІФНТУНГ відбувся перший футзальний турнір “Зимовий кубок-2017” серед команд ТзОВ “Рознет” (мережа
магазинів “Гостинний Дім”) та ТФ “Стиль”. Всього у змаганні взяло участь 4 команди.

Починаючи з 2015 року, спортивний командний дух працівники компаній демонстрували в щорічних футбольних змаганнях “СТИЛЬний турнір”.

Цьогоріч організували і провели перший футзальний турнір.

— Спорт — це наш міцний імунітет, добре самопочуття і просто гарний настрій, —переконані у компанії. — Тому вирішили не пропускати зиму, а організувати змагання в приміщенні.
Боротьба за кубок була напруженою та завзятою. На майданчику вирували справжні спортивні емоції, особливо запеклою була гра за перше місце.

Врешті у напруженій боротьбі чемпіонський кубок здобула команда “Прайм”, друге місце вибороли “Хмільні боси”, 3 місце — “Медведі”.

Кращим бомбардиром став Валентин Романчук, а найкращим голкіпером — Василь Картуш.

Вболівальники з числа працівників компаній, партнерів компаній і їхніх сімей активно підтримували учасників турніру, панувало справжнє спортивне свято, яке завершилося нагородженням грамотами.

Мережа супермаркетів “Гостинний Дім” та ТФ “Стиль” активно долучаються до різноманітних спортивних заходів області та впроваджують свої.

Проте, треба відзначити, що футзальні і інші змагання — це ініціатива працівників компаній та існує лише завдяки їхній активності. Наступним у низці змагань, поділилися планами, має стати виїзний турнір з футболу.
 


І попрацювати, і футбол поганяти. Чи кожен колектив може похвалитися такою ж організованістю та дружнім настроєм?

 

Ми вміємо бути гостинними

Центр підтримки покупців0 800 503 506