Ми вміємо бути гостинними

Кабінет Скарб Ничка

Гранатовий сік

Мабуть, немає системи або органу в організмі людини, на який би не вплинув гранатовий сік, користь цього напою відбивається на життєдіяльності кожної клітини. Адже в першу чергу гранатовий сік впливає на кров і її склад, збагачує мікроелементами, вітамінами, глюкозою, очищає від вільних радикалів і бляшок холестеринів низької щільності. Гранатовий сік значно покращує кровотворну функцію, підвищує рівень гемоглобіну в крові. Тому сік граната рекомендують вживати вагітним і донорам.

Регулярне вживання гранатового соку сприяє профілактиці ракових захворювань, особливо раку простати, тому гранатовий сік рекомендований чоловікам.

Травний тракт також позитивно відгукується на дію гранатового соку, напій підвищує секрецію залоз, покращує апетит, допомагає при діареї і впливає на сечогінну дію. Пектин, танін і фолацин, що містяться в соку здатні мінімізувати запальні процеси в шлунку.

Імунна система також позитивно реагує на вживання гранатового соку. Користь цього напою полягає в зміцненні захисних функцій, посиленні опірності організму. Сік є прекрасною профілактикою респіраторних і вірусних інфекцій. При болях в горлі гранатовий сік застосовують як полоскання, розбавляючи його з теплою водою.

Гранатовий сік рекомендують вживати гіпертонікам, цей напій прекрасно нормалізує тиск, зміцнюючи діє на серцевий м’яз, є профілактикою багатьох серцево-судинних захворювань.

 

А в мережі супермаркетів "Гостинний Дім" ціна гранатового соку за 3 літри складає - 111.89 грн.

Наші вакансії

Співпрацюйте із нами

Всі вакансії
Корпоративна
газета

оновлюємось раз на рік

Завантажити PDF

Ми вміємо бути гостинними

Центр підтримки покупців0 800 503 506